Współpraca

 
W Grosley Sp. z o.o., to solidny partner handlowy, któremu warto zaufać. Od początku swojego powstania, firma budowana była na solidnych podstawach oraz trwałych wartościach. Obecnie znakiem jej rozwoju jest rozwinięta sieć sprzedaży, obejmująca partnerów handlowych w całej Polsce, a także odbiorców zagranicznych.

Współpraca z naszą firmą oparta jest na budowaniu wzajemnych, pozytywnych relacji biznesowych oraz zapewnieniu stałego wsparcia, zarówno pod względem sprzedaży, szkoleń produktowych, jak i marketingu. Partnerom zapewniamy korzystne warunki współpracy, która budowana jest z zapewnieniem odpowiednich narzędzi sprzedażowych.

Odpowiednie przygotowanie merytoryczne, to ważny element wpływający na skuteczną sprzedaż. Zapewniamy stały dostęp do wiedzy związanej z produktami naszej firmy. Dzięki realizowanym szkoleniom, nasi partnerzy mogą zapoznać się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi naszych produktów.

By zostać naszym partnerem handlowym, wystarczy skontaktować się z nami, dzwoniąc lub wysyłając e-mail. Nasi pracownicy wyjaśnią każdy z etapów współpracy z firmą Grosley Sp. z o.o oraz podpowiedzą, co zrobić, by w sposób przemyślany oraz sukcesywny budować własną sprzedaż.


 


Kontakt

tel. 32/ 414 93 32 wew. 101

tel. 32/ 414 93 32 wew. 202

fax. 32/ 430 10 61

serwis: 32/ 430 10 60 wew. 103

email: grosley@grosley.pl 

 

 

Grosley Sp. z o.o.

ul. Rybnicka 77A

44-285 Rzuchów

woj. śląskie

© 2018 Grosley Sp. z o.o. Niniejszy strona internetowa nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Produkty mogą się różnić od tych przedstawionych na fotografiach.

Search