Grosley Sp. z o.o. uczestniczy w tworzeniu polskiego rynku
wyposażenia warsztatowego.

Historia Firmy sięga 1991 roku, gdy jako SW Technik z siedzibą w Żorach przedstawiła po raz pierwszy ofertę ukierunkowaną na branżę samochodową i wulkanizacyjną. Nawiązane w krótkim czasie kontakty handlowe z takimi firmami jak: włoski koncern CORGHI, RAVAGLIOLI, FINI pozwoliły na sprzedaż uznanych na całym świecie produktów oraz na dynamiczny rozwój firmy, która dziś swym zasięgiem obejmuje nie tylko profesjonalne wyposażenie warsztatów i serwisów samochodowych ale także strefę przemysłową, dla której dedykowane są między innymi instalacje pneumatyczne włoskiej firmy TESEO. Z dniem 01.10.2016 nastąpiło wyodrębnienie firmy SAMiNWEST Janusz Sobik, która będzie kontynuować ponad dwudziestoletnią tradycję wyposażanie rynku warsztatowego w renomowany sprzęt firm CORGHI, RAVAGLIOLI oraz innych z zakresu obsługi rynku warsztatowego i wulkanizacyjnego. Wszelkie kwestie dotyczące zakupu, serwisu, gwarancji prosimy kierować na SAMiNEWST Janusz Sobik jako autoryzowanego dystrybutora marki CORGH w Polsce. Kontakt - proszę podać kontakt podany powyżej. Jednocześnie informujemy, iż firma Grosley Sp. z o.o. kontynuuje sprzedaż narzędzi ręcznych SATA, narzędzi pneumatycznych Master Air Tool oraz aluminiowych instalacji pneumatycznych TESEO.
Nasza oferta obejmuje: 

TESEO - przemysłowe i warsztatowe instalacje pneumatyczne;

SATA - szeroka gama narzędzi ręcznych;
MASTER AIR TOOL - przemysłowe i warsztatowe narzędzia pneumatyczne.Wychodząc na przeciw
Państwa oczekiwaniom.

Oferujemy produkty światowych marek, które już od lat cieszą się uznaniem na rynku polskim. Naszą ideą jest kompleksowe i profesjonalne wyposażenie warsztatów samochodowych, dlatego oprócz bogatej oferty asortymentowej dysponujemy własną bazą transportową w pełni zabezpieczającą potrzeby związane z prowadzoną działalnością handlową i usługową. Nasze wieloletnie doświadczenie, fachowe doradztwo techniczne, szkolenia i pokazy a także prowadzony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny są zawsze do Państwa dyspozycji.

Kontakt

tel. 32/ 414 93 32 wew. 101

tel. 32/ 414 93 32 wew. 202

fax. 32/ 430 10 61

serwis: 32/ 430 10 60 wew. 103

email: grosley@grosley.pl 

 

 

Grosley Sp. z o.o.

ul. Rybnicka 77A

44-285 Rzuchów

woj. śląskie

© 2018 Grosley Sp. z o.o. Niniejszy strona internetowa nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Produkty mogą się różnić od tych przedstawionych na fotografiach.

Search