Image
Grosley® Sp. z o.o. (dawniej S-A-M Sp.z o.o.) jest firmą branży narzędziowej z siedzibą w Rybniku. Specjalizujemy się w sprzedaży narzędzi ręcznych i pneumatycznych – kontynuując wieloletnią dystrybucję narzędzi ręcznych marki SATA oraz narzędzi pneumatycznych Master Palm. Obecność na rynku narzędziowym w postaci importu i dystrybucji narzędzi SATA®, pozwoliła na trafny dobór produktów dostępnych pod własną marką. Narzędzia Grosley® – to wybór najpopularniejszych narzędzi i akcesoriów dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku. Priorytetem tej linii jest dobra jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.
Image
Nasza oferta obejmuje: 

NARZĘDZIA RĘCZNE produkowane pod marką własną - GROSLEY® - to wybór najpopularniejszych narzędzi, dostępnych pojedynczo jak i w różnych konfiguracjach zestawów. Priorytetem tej linii narzędziowej jest dobra jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Materiał wykonania narzędzi ręcznych GROSLEY®: stal Cr-V.


NARZĘDZIA PNEUMATYCZNE produkowane pod marką własną - GROSLEY® - to wybór najpopularniejszych narzędzi, dostępnych pojedynczo jak i w różnych konfiguracjach zestawów. Priorytetem tej linii narzędziowej jest dobra jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Materiał wykonania narzędzi ręcznych GROSLEY®: stal Cr-V.
TARCZE DO CIĘCIA INOX/METAL - wysokiej jakości tarcze 3" do cięcia stali nierdzewnej i metalu. Produkowane w Unii Europejskiej, logowane marką GROSLEY®.


RĘKAWICE OCHRONNE - nowość w ofercie firmy GROSLEY® - rękawice ochronne CE EN388. Powlekane w części dłonicowej, do wyboru w trzech wariantach materiałowych oraz najpopularniejszych rozmiarach


OBEJMY ŚLIMAKOWE STALOWE - najbardziej popularne i uniwersalne obejmy do łączenia węży na twardych króćcach. Znajdują zastosowanie w branży motoryzacyjnej, gazowniczej czy rolniczej. W zależności od wybranej wersji wykonane są ze stali nierdzewnej (W2) lub ze stali ocynkowanej (W1). Obejmy produkowane pod marką własną - GROSLEY®. Pakowane w woreczki po 50 sztuk.


OPASKI TWORZYWOWE - CZARNE/BIAŁE/KOLOR - SERIA EKO CHARAKTERYSTYKA: wysokiej jakości opaska do związywania przewodów elektrycznych.

ZALETY:
• wykonana w 100% z poliamidu (PA 6.6) - nie zakłóca działania urządzeń elektrycznych,
• wytrzymała na szeroki zakres temperatur - może być wykorzystywana do użytku zewnętrznego,
• odporność ogniowa UL 94 klasa V-2,
• posiada oznaczenie CE.


WKRĘTAKI - najpopularniejsze konfiguracje zestawów wkrętaków, kluczy trzpieniowych oraz bitów są już dostępne w nowej linii narzędzi ręcznych GROSLEY® . Narzędzia wykonane są z wysokiej jakości stali Cr-V, natomiast uchwyty wkrętaków z komfortowego dla użytkownika materiału (PP+TPR). Wkrętaki wyposażone są w magnetyczne końcówki


DLACZEGO MY

  • Szerokie grono zadowolonych odbiorców
  • Ciągły rozwój firmy
  • Poszerzanie oferty asortymentowej dostosowanej do aktualnych potrzeb rynku narzędziowego
  • Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta

Grosley Sp. z o.o.

ul. Gruntowa 102-104

44-210 Rybnik

woj. śląskie

© 2020 Grosley Sp. z o.o. Niniejszy strona internetowa nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Produkty mogą się różnić od tych przedstawionych na fotografiach.